Firewall

Clavister Firewall

Firewall_1Jądrem Clavister cOS jest firewall i jego nieprzeciętna moc. Jego wydajność waha się od 200 Mbps do 1,120 Gbps.  Clavister cOS to narzędzie stwarzające dodatkową wartość biznesową w każdym segmencie rynku, nieważne czy mówimy o lokalnych oddziałach korporacji i małych firmach czy o rozładowywaniu ruchu sieciowego u dostawców usług telekomunikacyjnych.

images (1)Firewall to funkcja na bazie której każde urządzenie buduje swoje reguły bezpieczeństwa takie jak IDS/IPS, Webfilter itp. Dlatego ważne jest aby firewall posiadał dużą wydajność. W naszych NGF dzięki architekturze liniowej w odróżnieniu od UTMów nie występują opóźnienia w ruchu. Clavister NG Firewall daje gwarancje wydajności przy dużym obciążeniu sieciowym jednostki, także dużej ilości reguł i uruchomionych modułów. Każde urządzenie posiada duży zapas mocy. Dzięki temu Twoje wrażliwe usługi np. Voip będą działać bez zarzutu.

ipv6-bannerClavister OS wykorzystuje tzw. funkcję  Stateful Firewall, która w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo sieci LAN przez głębszą analizę ruchu i nagłówków pakietów pod kątem aplikacji przez które są wysyłane. Dzięki wspieraniu IPv4 i IPv6, cOS można wdrażać w różnych konfiguracjach sieciowych.Nasze wdrożenia IPv6 są mają certyfikat IPv6 Ready Phase-2 Core-Protocols nadawany przez IPv6 Forum.