Clavister OneTouch

Autoryzacja OneTouch

 

Przeciętny pracownik zarządza prawie 200 loginami i hasłami (połączenia prywatne i biznesowe), a 91% użytkowników jest świadomych ryzyka związanego z ponownym użyciem haseł. Będąc świadomi ryzyka aż 61% użytkowników używa haseł ponownie. Powoduje to poważne zagrożenie bezpieczeństwa dla korporacji – gdy hakowane są inne słabo zabezpieczone systemy na świecie – sieci hotelowe, sklepy spożywcze, kluby piłkarskie – oznacza to, że wycieki z tych organizacji powodują kompromitacje haseł używanych w naszych korporacjach. Haker może łatwo użyć nazwy użytkownika i hasła, które można znaleźć w innym miejscu i przeprowadzić atak na nasze systemy.

Aplikacja mobilna Clavister OneTouch

Prosta aplikacja integrująca wszystkie profile uwierzytelniania.

Eliminacja podatności

 

Wyeliminuj ryzyko kompromitacji przez podmioty trzecie haseł, eliminując konieczność wpisywania hasła i stosując uwierzytelnianie wieloskładnikowe. Dzięki Clavister EasyAccess i aplikacji OneTouch masz narzędzia, które nie tylko zabezpieczają Twoje urządzenia/aplikacje, weryfikując tożsamość użytkownika. Z pewnością – ułatwiasz także logowanie się i korzystanie ze wszystkich usług.

Pojedyncze logowanie – MyApps

 

Aplikacja Clavister OneTouch zapewnia bezpośrednie logowanie jednokrotne do usług skonfigurowanych w mobilnym portalu MyApps. Administrator decyduje, która aplikacja jest dostępna dla kogo, kiedy i z jakiego urządzenia. Użytkownik końcowy po prostu klika „uwierzytelnianie myApps” za pomocą danych biometrycznych i może bezpośrednio uzyskiwać dostęp do wymienionych aplikacji za pomocą logowania SAML.