PolarBear Series

Clavister PolarBear P80

Bezpieczeństwo bez kompromisu

Clavister P80 jest dostosowany do potrzeb naszych najbardziej wymagających klientów takich jak dostawcy usług telekomunikacyjnych, dla których najwyższy poziom usług to standard. Urządzenie jest tak zaprojektowane aby zoptymalizować i zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczeństwo dla korporacji z sektora telekomunikacyjnego z włączeniem usług takich jak: bezpieczeństwo łączy dosyłowych w sieciach LTE (LTE Backhaul Security), rozładowanie ruchu sieci mobilnych (Mobile Data Offloading) i bezpieczeństwo sieci roamingowych (GRX Security).

Dzięki modułowej i skalowalnej budowie, Clavister P80 zapewnia wysoką zwartość interfejsu 10GbE SFP+ , wydajność transferu tekstu jawnego do 120 Gbps, oraz VPN do 40 Gbps.

antywirus Ips Firewall_1 Antyspam_1 Qos Web-filtering Konrola_aplkacji Load-balancing Vpn

icon-size Jednolity model bezpieczeństwa sieci telekomunikacyjnych

Clavister P80 to urządzenie skonstruowane z myślą o operatorach sieci telekomunikacyjnych. Może być wykorzystane do ochrony ruchu w sieciach Ethernet jak i LTE , do zapobiegania naruszeniom i wszelkiego rodzaju atakom na sieci roamingowe (GRX) , a także odciążenie sieci radiowych i przeniesienie ruchu na ekonomiczne rozwiązania Wi-Fi. Dzięki rozwiązaniu Clavister P80 i systemowi jednolitego bezpieczeństwa sieci telekomunikacyjnej nie ma już potrzeby marnowania czasu i pieniędzy na wdrażanie wielu rozwiązań od wielu różnych producentów.

icon-firewall (1) Wydajność

Dla wielu klientów wydajność firewalla i VPN to tylko cyfry, które nie przedstawiają większego znaczenia. Z kolei dla naszych klientów takich jak operatorzy sieci telekomunikacyjnych wartości te są absolutnie esencjonalne ze względów operacyjnych i finansowych. Clavister P80 posiada imponującą wydajność firewalla do 120 Gbps i wydajność VPN do 40 Gbps. Wynikające z tego faktu korzyści są oczywiste: efektywna sieć bez wystąpienia efektu wąskiego gardła i lepszy stosunek jakości do ceny.

icon-laptop

Wytrzymałość i niezawodność

Clavister P80 jest odporne na wszelkiego rodzaju obciążenia i zapewnia niezawodność poszczególnych modułów dzięki czemu uzyskujemy maksymalną efektywność i jakość działania.

icon-gears (1)

Elastyczna Konfiguracja Modułów

Clavister P80 posiada 6 elastycznych gniazd na moduły, które mogą być konfigurowane wedle uznania i potrzeb danej sieci, z wykorzystaniem kombinacji kart akceleratora kryptograficznego i modułów sieciowych ethernet.

 Parametr Clavister P80
Firewall Wydajność (Gbps)** 120 Gbps
VPN Wydajność (Mbps) 40 Gbps
Równoległe połaczenia 30 000 000
Równoległe VPN Tunnel (IPsec/SSL VPN) 5000
Ethernet Interfejs 8 x 1GbE (RJ45) – Front Panel 16 x 10GbE (SFP+) – Modules
Module Slots Four (4) High Speed Slots Two (2) Normal Slots
Supported Module Types 4xSFP+ Module IPSec Acceleration Module
Wirtualne Interfejsy (VLAN 802.1q) 4096
Wirtualne Routery Up to 1000
Wsparcie dla  High Availability (HA)  w  standardzie
Clavister cOS ( Telco) Clavister cOS Stream
Typ obudowy Rack 19 (2U)

 

* Dodatkowe zabezpieczenia, sygnatury dla ochrony antywirusowej Kaspersky i dla IDP McAfee
** Firewall wydajność bazowa dla RFC 2544. Rzeczywista wydajność może się nieznacznie różnić w zależności od warunków panujących w sieci i liczby usług aktywowanych.
*** High Availability jest opcją wymaga rozszerzenia licencji.

pdff_english Clavister Wolf B80 – Ulotka informacyjna Telko

Cena ustalana indywidualnie zgodnie z konfiguracją.