Virtual Series

Clavister Virtual Stream Series (VSS)

Wiodąca na rynku wydajność

Wirtualna seria Clavister Virtual Stream Series (VSS) to bramy bezpieczeństwa o wysokiej wydajności, które skutecznie chronią zarówno dynamiczne środowiska zwirtualizowane i sieci fizyczne.
Dzięki nowoczesnej, wielordzeniowej architekturze, oraz ścisłej integracji z najnowszymi technologiami Intel, Clavister VSS jest w stanie osiągnąć bardzo wysoką wydajność.
Modele licencyjne posiadają przepustowość do 40 Gbps przesyłu tekstu jawnego i firewalla IPsec do 20 Gbps, co sprawia, że VSS idealnie nadaje się do sieci o wysokiej wydajności, takich jak sieci EPC dla bezpieczeństwa łączy dosyłowych.

antywirus Ips Firewall_1 Antyspam_1 Qos Web-filtering Konrola_aplkacji Load-balancing Vpn

Scenariusze wdrożeń

Jedną z najważniejszych zalet Clavister VSS jest możliwość wsparcia wielu scenariuszy wdrożeń.

Dzięki zdolności działania na standardowych hipernadzorcach takich jak VMware i KVM i silnej integracji z technologiami firmy Intel, możliwe jest wykorzystanie Clavister VSS w środowiskach o wysokiej wydajności, takich jak rdzeń Evolved Packet jak również na lekkich i wielofunkcyjnych urządzeniach w bliskim środowisku faktycznych użytkowników.

Wiodąca na rynku wydajność

Jak widać na poniższych wykresach, Clavister VSS znacznie przewyższa wydajność w prawie każdym aspekcie w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami zarówno w sieciach fizycznych jak i sieciach zwirtualizowanych. To gwarantuje najniższy koszt całkowity, a także wysoce wydajną operatywność i skalowalność.

vss-performance-energy-cost vss-performance-efficiency vss-performance-density

icon-firewall (1)

Wysoka wydajność

Clavister VSS to wysoce wydajne rozwiązania mogące zapewnić przepustowość tekstu jawnego i przepustowość VPN daleko poza standardy do jakich przyzwyczaiły nas tradycyjne rozwiązania i produkty oparte o układy ASIC.  Dzięki wbudowanemu wsparciu dla Intel SR-IOV i unikalnej wielordzeniowej architekturze, przepustowość do 40 Gbps może być uzyskana na hipernadzorcach COTS, takich jak VMware ESXi i KVM.

icon-paper (1)

Zgodność 3GPP LTE – NDS

Clavister VSS został zaprojektowany w celu zabezpieczenia rozbudowanych infrastruktur telekomunikacyjnych zgodnych ze standardem projektu 3GPP określającego wymogi bezpieczeństwa sieci domen. Clavister VSS jest w pełni zgodny ze specyfikacjami 3GPP LTE [RD:1] [Rd: 2], zapewniając bezpieczeństwo dla transmisji LTE poprzez interfejs S1-U, interfejs S1-MME, oraz interfejs X2.

icon-laptop

Ujednolicone funkcje zabezpieczeń dla operatorów telekomunikacji

Clavister VSS został zaprojektowany z myślą o wymagających rozwiązaniach wykorzystywanych w sieciach telekomunikacyjnych gdyż zawiera funkcje, które można wykorzystać w scenariuszach takich jak:

  • Bezpieczeństwo łączy dosyłowych w sieciach LTE S1-U, S1-MME, OOB-O & M dla eNodeB
  • Tworzenie zapór sieciowych Gi, Gn, Gp w sieciach typu Packet Core

icon-license

Elastyczne modele licencjonowania

Aby zapewnić możliwie najlepszą równowagę między przychodami i kosztami udostępniamy kilka modeli licencjonowania produktów z serii VSS. Oznacza to, że nasi klienci mogą rozpocząć z mniejszą licencją gdy mają mniejsze wymagania, a następnie dokonać upgrade’u gdy pojemność sieci wzrośnie. Zmiana jednego modelu licencjonowania na drugi to bardzo prosty zabieg i wymaga jedynie zamiany pliku licencyjnego. Bez dodatkowych nakładów pracy i wielkich inwestycji.

VS3 VS5 VS7 VS9
Zapora Wydajność * (Gbps) 5 10 20 40
Wydajność VPN (Gbps) 2,5 5 10 20
jednoczesnych połączeń 1M 2.5M 5M 10M
Jednoczesnych tuneli VPN (IPSec) 2000 3000 5000 10000
Interfejsy Ethernet Do 3 Do 5 Do 7 Do 10
Interfejsów wirtualnych (VLAN 802.1Q) 256 512 1024 2048
Wirtualne Routery 50 100 200 500
Wsparcie dla wysokiej dostępności (HA) tak tak tak tak
Minimalna ilość dostępnej pamięci dla maszyny wirtualnej 2 GB 2 GB 4 GB 8 GB
Minimalna zalecana liczba przydzielonych rdzeni procesora 2 2 4 8
Minimalna dostępna pamięć 2 GB
Clavister cOS Clavister cos Stream
  • * Firewall Wyniki są oparte na dokumencie RFC 2544. Rzeczywista wydajność może się różnić w zależności od warunków panujących w sieci,  liczby aktywowanych usług i możliwości sprzętowych hosta.
pdff_english  Clavister Virtal Os  – Ulotka produktowa
pdff_english  Clavister Virtal Os – Porównanie produktów
Empty tab. Edit page to add content here.