Ochrona Przed Atakami DDos

 

Ochrona Przed Atakami DDos

icon-size

Czym jest  DDos ?

Ataki DoS lub DDos, czyli tzw. odmowa usługi i rozproszona odmowa usługi są znane już od ponad dekady, ale nadal stanowią jedno z najpoważniejszych zagrożeń dla firm. Ataki DoS i DDoS objawiają się w różnej formie i wymiarze, a ich celem jest zakłócenie usługi poprzez przeładowanie sieci wpływając na zasoby systemowe bądź aplikacyjne w wyniku czego firmy i organizacje często ponoszą duże straty finansowe, spada produktywność i zaufanie do marki.

icon-globe

Jak chronić przed atakami DoS i DDoS wykorzystaniem Clavister

 

Off-the-shelf to narzędzie sprawia że nie tylko łatwiej uruchomić podatność na ataki, ale są także minimalizować zagrożenia ataku z wykorzystaniem tzw. botnetów w skoordynowanym ataku (Distributed Denial of Services – DDoS). Ta forma ataku jest zwykle trudne do zwalczenia i prowadzi do bardziej poważnych następstw.

Produkty Clavister ‘s posiada kompleksową ochronę przed DoS i DDoS i mogą być stosowane zarówno jako centralny system ochrony lub uzupełnienie dopasowanego do istniejącej sieci. Zamiast kosztownych produktów niszowych Clavister dodaje dobrą ochronę bez znaczącego zwiększania administracji i kosztów.

Pobierz       Poznaj ochronę przed atakami DDoS

icon-feature-spotlightClavister ma rozwiązanie na atak DDos :

 

Bez względu na typ ataku Dos/DDoS i bez względu na model na jakim opiera się Twój biznes, Clavister dostarcza skuteczną ochronę. Poprzez regulację funkcji niwelowania ataków DoS i DDoS, które są zawarte w wachlarzu ogromnych możliwości NGF Clavister. Dzięki odpowiedniej dystrybucji natężenia ruchu, jesteś w stanie zapewnić swojej organizacji odparcie ataków DDos i zmniejszanie zakłóceń przez nie wywołane do minimum.