VPN

Tunele IPsec VPN

Vpn

Z Clavister cOS możesz obsługiwać wiele konfiguracji tuneli IPsec, zależy to tylko od tego jaki typ usługi wdrażasz.  System Clavister cOS Core może obsługiwać protokoły komunikacji w standardach np. PPTP i L2TP.

icon-devices

Centralizacja ochrony

Ochrona firmowej sieci coraz rzadziej sprowadza się do zabezpieczenia jednej lokalizacji. Coraz częściej stosuje się centralny system bezpieczeństwa a oddziały i pracownicy mobilni pozostają połączeni poprzez sieci VPN. Wychodząc naprzeciwko wzrastającej potrzebie mobilności pracowników i firm z rozproszonymi oddziałami, produkty Clavister umożliwiają zdalne udostępnianie zasobów firmowy na odległość.

images (94)Protkoły

System Clavister cOS Stream obsługuje zarówno protokół IKEv1 jak i IKEv2. To daje możliwość łatwego skonfigurowania połączenia LAN-LAN lub klient-serwer w zależności od potrzeb adminstratora.

icon-customer-spotlight

Lider wydajności

Dzięki serwerowi VPN (Virtual Private Network), w urządzenia Clavister, możesz bezpiecznie łączyć oddziały firmy a także pracowników. Zestawiane kanały VPN budowane są w oparciu o jeden z protokołów IPSec, SSL lub PPTP. Dzięki akceleracji mechanizmy odpowiadające za szyfrowanie tuneli IPSec znacznie zwiększającą wydajność.